Як виграти державний тендер системи Прозорро

Система Прозорро використовується для проведення тендерів в електронному вигляді із квітня 2016 року. Цю процедуру було узаконено на офіційному рівні. Після підписання наказу підприємства повинні проводити державні закупівлі лише з цього сервісу. Процедури торгів відбуваються у вигляді аукціону. Для перемоги у ньому потрібно виконати низку дій.

Які дії допоможуть виграти тендер

Система Прозорро має повну автономію у діях. На неї не можуть вплинути ні учасники, ні треті особи. Тому, щоб виграти тендер, потрібно скористатися чесними способами. Зверніть увагу на три ключові моменти:

  1. Маленькі заявки. Ця порада більше підходить для новачків у світі торгів. Недосвідченим гравцям важко відразу включитися у боротьбу. Для цього необхідно здійснити кілька пробних угод, щоб розібратися в системі, зрозуміти суть аукціону укладання договорів. Для цього найкраще вибрати невеликі заявки. Вони чудово підійдуть для старту. Великі торги залучають багато досвідчених учасників, а також мають велику кількість показників, що суттєво ускладнює виконання зобов’язань за договором.
  2. Зниження маржі. Оскільки система Prozorro створена щодо прямих угод, це дозволяє автоматично виключити велику кількість додаткових витрат на реалізацію продукції. Серед можливих відрахувань можно виділити витрати на рекламні компанії у теле- та радіоефірі або в друкованих виданнях. Також підприємцю не знадобиться оренда приміщення для комерційних цілей, оскільки його товар продаватиметься при виграші. Усі ці фактори впливають на собівартість продукції. За рахунок виключення цих позицій постачальник може спокійно проводити зниження ціни і завдяки цьому зробити кращу пропозицію.
  3. Вибір майданчика. Чим комфортніше працювати на аукціонному майданчику, тим простіше виграти тендер. Майданчик повинен мати швидке оновлення оголошень, давати можливість налаштування повідомлень через фільтри та забезпечувати комфортну процедуру реєстрації. Одним із таких майданчиків є Українська Універсальна Біржа tender.uub.com.ua. Вона забезпечить користувача всіма необхідними функціями та опціями.

Ці способи допоможуть не тільки новачкам, але й досвідченим гравцям отримати можливість виграти в системі Прозорро.

Додаткова рада для отримання перемоги

Майданчики для проведення торгів надають можливість проводити налаштуваня повідомлень. Ця процедура дозволить підприємцю отримувати повідомлення про те, що в системі з’явився новий тендер. Завдяки цьому можна виключити ручний пошук заявок, який призводить до зниження вільного часу і може стати причиною пропуску часу на подання заявки.

Для налаштування повідомлень існує проста форма. Користувач може користуватися фільтрами. Це дозволить виключити зайві відомості, оскільки дані можна підігнати як під продукцію, так і під обсяги.

Завдяки повідомленням і завантаженому додатку користувач завжди матиме доступ до сервісу і зможе оперативно відгукнутися на пропозицію, що його цікавить. Скориставшись цими порадами, можна виграти тендери та розвинути навички участі в торгах. 

 

Be the first to comment on "Як виграти державний тендер системи Прозорро"

Leave a comment